Kaip išsirinkti vandens gertuvę?

Valgome
Kaip išsirinkti vandens gertuvę?
Kaip išsirinkti vandens gertuvę?

Šiuolaikiniam žmogui per dieną rekomenduojama gerti daug švaraus geriamojo vandens. Tam patogu po ranka turėti vandens butelį. Daugumoje įprastų plastikinių butelių yra kenksmingų medžiagų, kurios gali patekti į skystį. Išsiaiškinkime, kuris vandens indas bus saugus sveikatai.

Saugios vandens gertuvės medžiagos

Įvertinimas nuo nekenksmingiausios medžiagos iki labiausiai nesaugios sveikatai:

 1. Stiklas;
 2. Silikonas;
 3. Metalas (nerūdijantis plienas);
 4. Plastikas (tritanas);
 5. Plastikas (maistinis).

Stiklinė gertuvė vandeniui

Stiklinės gertuvės puikiai tinka laikyti skysčius, nes gėrimas maksimaliai išlaiko savo skonį. Stiklas yra visiškai saugus. Vandenį stikliniame butelyje galima laikyti iki 3 metų. Stiklinės gertuvės yra lengvai valomos, praktiškos ir ekologiškos.

Iš minusų galima paminėti, kad stiklinės gertuvės yra sunkesnės ir trapesnės. Todėl atkreipkite dėmesį į smūgiams atsparius gaminius. Apsauginis įdėklas iš audinio arba silikono gali labiau apsaugoti jūsų stiklinę gertuvę.

Kaip išsirinkti vandens gertuvę?

Į ką pirmiausia reikėtų atkreipti dėmesį:

 • Patikrinkite, ar dangtis yra sandarus, ar yra apsauga nuo staigaus atidarymo.
 • Ergonomiškumas. Pliusas yra guminis įdėklas, kad butelis patogiai sėdėtų rankoje ir neslystų.
 • Tūris. Pasirinkite buteliuko tūrį nuo 0,7 iki vieno litro.
 • Patikrinkite saugos etiketes.
 • Patogus kaklelis.
 • Atsparumas karščiui. Jei butelis gali atlaikyti aukštą temperatūrą, jį bus lengviau periodiškai dezinfekuoti (virinti, plauti indaplovėje).
 • Dabar galite rasti daugiafunkcines gertuves: su filtru, kratytuvu ir net sulankstomas.

Specialūs sportui skirti buteliai sujungia praktiškumą ir stilingą dizainą. Juos patogu laikyti rankoje, o dėl papildomo patogumo kai kuriuose modeliuose yra nedidelis dirželis arba kišenė raktams ar net pinigams. Tad rinktis tikrai yra iš ko.

Kiek vidutiniškai kainuoja vandens gertuvės?

Gertuvių medžiagos Kaina
Minimali Maksimali
Stiklinės 4.35 € 49.10 €
Metalinės 3.10 € 45.80 €
Plastikinės 2.60 € 38.50 €
Silikoninės 3.60 € 34.60 €

* Kaina pagrįsta didžiausių internetinių parduotuvių kainų analize.

Pabaigai apie stiklines gertuves

Vienas stiklinių gertuvių trūkumas – svoris. Gertuvės iš paprasto stiklo sveria daug. Nesvarbu, ar geruvę pasiimsite su savimi į automobilį, tačiau neštis ją krepšyje gali būti ne taip patogu. Ir jei tai yra jūsų atvejis, atkreipkite dėmesį į borosilikatinio stiklo gertuves. Tai stiklo tipas, leidžiantis gaminti indus su gana plonomis sienelėmis, dėl kurių tokios gertuvės yra labai lengvos. Be svorio, borosilikatiniai buteliai turi dar vieną pliusą: juos galima naudoti ne tik šaltiems gėrimams, bet ir karštiems, nes tokio tipo stiklai nebijo temperatūros pokyčių.

Stikliniai buteliai dažnai būna su silikoniniais įdėklais. Tai patogu: silikonas apsaugo trapų korpusą, buteliukas įdėkle yra daug mažiau pažeidžiamas nei be jo.

Dar paminėsime, kad fitnesui ir kitoms sporto šakoms skirtų stiklinių gertuvių negalima pripilti per karštų ar per šaltų skysčių. Tokiems tikslams geriau tinka termo butelis, termosas ar termopuodelis.


Patogaus ir stilingo dizaino vandens gertuves galite įsigyti butti.shop internetinėje parduotuvėje. Platus įvairių gertuvių pasirinkimas su kokybės garantija ir už prieinamą kainą!

Related Posts