Pica iš tortilijos

Tinginiai irgi verda
Pica iš tortilijos
Pica iš tortilijos receptas

Jokia kita pica neturi tokios plonos tešlos! Kas iš tiesų nepaprasta šioje picoje, tai lavašo (tortilijos) pagrindas. Iškepusi tortilija įgauna sodrų duonos skonį ir tampa labai traški kraštuose, tačiau minkšta viduje.

INGREDIENTAI:

 • 180 g 2 dydelės tortilijos;
 • 100 g kieto sūrio;
 • 120 g rūkytos dešros;
 • 40 g paprikos;
 • 30 g svogūno laiškų;
 • 3 šaukštai pomidorų padažo.

GAMINIMAS:

 1. Norėdami paruošti 24 cm skersmens picą, iš dviejų sveikų plonų tortilijų su žirklėmis iškirpkite du vienodo dydžio apskritimus, tiksliai atitinkančius kepimo skardą. Norėdami tai padaryti, pirmiausia bus patogu peilio galine dalimi nubrėžti kontūrą, padedant kepimo skardą ant tortilijų. Ir tada, pjaustykite išilgai kontūro.
 2. Kad pica nedegtų, skardą galite tiesiog patepti saulėgrąžų aliejumi arba kepimui naudoti kokybišką kepimo popierių. Beje, forma reikalinga su žemais kraštais . Į formą įdėkite pirmąją tortiliją. Smulkia tarka sutarkuokite trečdalį sūrio. Jei turite likusias tortilijos atraižas, laikas jas tolygiai paskirstyti ant sūrio.
 3. Tada uždėkite antrąją tortiliją. Pagrindas yra paruoštas! Sūris tvirtai sukibs ir neleis tortilijos pagrindui kepant greitai išdžiūti. Pagrindą aptepkite pomidorų padažu. Ir uždėkite dešrą ant viršaus. Dešra ir sūris yra šios picos skonio pagrindas. Todėl negalite jų gailėti.
 4. Nuplaukite papriką ir nusausinkite, kad pašalintumėte drėgmės perteklių. Nulupkite svogūnus. Susmulkinkite abi daržoves labai plonais žiedais, nuo 2 iki 3 mm. Kadangi pica iškeps per rekordiškai greitą laiką, daržovės turėtų būti kuo plonesnės, kad spėtų išsikepti. Paskirstykite paprikas ir svogūnus ant pagrindo. Aš nedėjau pomidorų, man pasirodė, kad jie suteiks perteklinį rūgštumą.
 5. Ant viršaus patrinkite likusius du trečdalius sūrio. Sūris yra paskutinis šios picos sluoksnis. Ir tai nėra atsitiktinumas. Pica gausis su ruda sūrio plutele. Kepkite picą iki šimto aštuoniasdešimt laipsnių įkaitintoje orkaitėje daugiausia septynias minutes. Ją kepti ilgiau pavojinga, nes lavašas gali išdžiūti, tapti labai kietas ir trapus.

Pica ant tortilijos