Pudingas su bananais

Karolina
Pudingas su bananais receptas
Pudingas su bananais

Nežinau, ar čia tik mano vaikas, ar taip jau su visais, kad grįžus iš mokyklos atrodo, suvalgytų viską kas yra šaldytuve ir dar kokią picą užsisakytų. Nors maisto dėžutė visada būna pridėta ir dar valgykloje gali nusipirkti, ką tik norėtų. Bet tas alkanas vilkas vistiek grįžta namo. Ir tai tikrai pasijuto. Praėjusius metus ėjo į privatų darželį, kur buvo maitinami du kartus, tai jau ir pamiršau, kad vaikai tiek daug valgo. Paskutines kelias dienas Emile suvalgius pietus namuose, pasižiūrėjus šaldytuvo turinį, pareiškė, kad pas mus nėra ko valgyti. Na badas! Kam šiais laikais lengva! O jei rimtai, tai nėra deserų, nes mama bando svorį prižiūrėti, tai sausainiai ir kiti niekalai išvažiavo kartu su vasarą mūsų namuose gyvenusiais pusbroliais ir pusesere. Bet vakar pasidaviau ir kai Emilė antešė planšetę ir parodė, kaip ji sako “tavo draugės Refikos” video su bananų pudingu, kurią ji pavadino Mimoza, Tai sugalvojom pasigaminti, nes realiai viską turėjom namuose, tik tuos sausainius nusipirkom. Taigi greitas būdas vilką gyvenantį mažoje mergaitėje pamaitinti.

INGREDIENTAI:

 • 2 v.š. miltų;
 • 1/2 st cukraus;
 • 600 ml pieno;
 • 10 g vanilinio cukraus;
 • 2 kiaušinių tryniai;
 • 1 v.š. sviesto;
 • 150 g trapių sviestinių sausainių;
 • 3 bananai.

GAMINIMAS:

 1. Puode sumaišykite miltus ir cukrų.
 2. Supilkite pusę pieno ir išmaišykite. Naudokite plaktuvą, kad gautųsi vientisa masė.
 3. Tada supilkite likusį pieną, vanilinį cukrų.
 4. Įdėkite kiaušinio trynius ir kaitinkite ant nedidelės ugnies, kol kremas paradės tirštėti ir užvirs.
 5. Maiškite medine mentele, kad pienas nepridegtų prie dugno.
 6. Įdėkite sviestą ir maišykite kol ištirps. Užvirus pavirkite dar apie 3 minutes. Nuimkite nuo ugnies ir atvėsinkite apie 10 minučių.
 7. Bananus supjaustykite pailgom riekelėm. Sausainius sutrinkite iki trupinių.
 8. Paimkite 4 desertines taures ar stiklines. Šonus išklokite bananais, dėkite po porą šaukštų susainių trupinių, pilkite iki pusės pudingą, tada vėl dėkite trupinius, kelis bananų gabalėlius, ant viršaus užpilkite pudingo.
 9. Atvėsinkite pilnai ir pateikite.

Taip pat rekomenduojame:

Related Posts