Štrudelis su džiovintais vaisiais ir obuoliais

Karolina
Štrudelis su džiovintais vaisiais ir obuoliais
Štrudelis su džiovintais vaisiais ir obuoliais

Šiame pyrage pagrindinį vaidmenį vaidina įdaras. Vietoje nurodytų ingredientų aš naudojau džiovintų vaisių ir riešutų mišinį, kurio pasigaminu prieš Kalėdas ir visur naudoju ir kurį sumaišiau su dviem supjaustytais obuoliais. Kadangi pastarieji buvo saldoki, rūgštumui įbėriau saują šaldytų spanguolių.

Jei mano minėto mišinio nesigaminsite, visus vaisius tiesiog susmulkinkite, sumaišykite su kubeliais supjaustytais obuoliais ir prieskoniais bei permaišykite.

Henris myli knygas. Be ne taip, kaip tu ar aš. Jis mėgsta knygas ryti. Kuo daugiau jų praryja, tuo protingesnis tampa. Tačiau vieną dieną reikalai ėmė blogėti. Tiesą sakant jie pasidarė visai, visai blogi. Henris valgė per daug knygų ir tai darė per greitai. Ir galiausiai pradėjo nesveikuoti. Jis valgė per daug ir per greitai, todėl nespėdavo nieko suvirškinti. Ir galiausiai viduje viskas ėmė painiotis ir nieko gero iš to neišėjo.

Ištrauka iš Oliver Jeffers knygos – “The Incredible Book-Eating Boy”

Dideliam pyragui (8-10 porcijų) reikės:

[vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”INGREDIENTAI” i_icon_fontawesome=”fas fa-utensils” i_color=”custom” i_background_style=”rounded” i_background_color=”custom” title_align=”separator_align_left” color=”custom” style=”dotted” border_width=”3″ add_icon=”true” accent_color=”#2863ec” i_custom_color=”#ffffff” i_custom_background_color=”#2863ec”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]
 • 500 g sluosksniuotos bemielės tešlos
 • saujos razinų
 • saujos džiovintų abrikosų
 • saujos džiovintų slyvų
 • 3-4 džiovintų persikų puselės
 • 1-2 rūgštesnių obuolių

Prieskonių: cinamono, grūstų gvazdikėlių, grūstų kardamonų

Aptepimui: 1 šaukšto cukraus ir 1 kiaušinio

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_raw_html]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[/vc_raw_html][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_text_separator title=”GAMINIMAS” i_icon_fontawesome=”fas fa-utensil-spoon” i_color=”white” i_background_style=”rounded” i_background_color=”custom” title_align=”separator_align_left” color=”custom” style=”dotted” border_width=”3″ add_icon=”true” i_custom_background_color=”#2863ec” accent_color=”#2863ec”][/vc_column][/vc_row]
 1. Tešlą iškočiokite plonai, pailga stačiakampio forma.
 2. Įdarą dėkite per vidurį, išilgai viso tešlos ilgio.
 3. Abu tešlos kraštus užverskite uždengdami įdarą.
 4. Skardoje įtieskite kepimo popierių (arba ją pabarstykite miltais) ir įtieskite pyragą jį apversdami taip, kad tešlos “siūlė” liktų apačioje.
 5. Aptepkite praplaktu kiaušiniu ir apibarstykite cukrumi.
 6. Kepkite iki 180 laipsnių įkaitintoje orkaitėje 20-30 min.

Skanaus!

Taip pat rekomenduojame:
Obuolinis štrudelis lavaše

Related Posts